خانه » آموزش » طراحی داخلی لوکس و کم نظیر هتل پلازا در پاریس

طراحی داخلی لوکس و کم نظیر هتل پلازا در پاریس

طراحی داخلی لوکس و کم نظیر هتل پلازا در پاریس

گروه معماری Jouin Manku طرحی نو برای رستوران هتل Plaza واقع در پاریس ارائه داد.مسئولین هتل با آرزوی داشتن رستوران و کافی شاپی خارق العاده، طراحی داخلی این دو فضا را به طراحان با استعدادی چون Patrick Jouin و Sanjit Manku محول کردند. البته بد نیست بدانید که این ارتباط، رابطه ای دیرینه دارد زیرا Jouin در سه زمان جداگانه دیگر نیز (سال های ۲۰۰۰، ۲۰۰۱ و ۲۰۰۴) روی این مکان ها کار کرده است؛ حتی قبل از همکاری با Manku. با اجرا شیوهای مدرن و بی باکانه در کافی شاپ، آن را در صدر جدول شیک ترین مکان های دیدنی دنیا قرار داد. در همین حین، با طرحی سنتی و درخشنده، به رستوران شکوهی بی پایان بخشید.

ایده او علاوه بر ایجاد چشم اندازی جدید برای این دو مکان، طراحی حد فاصل بین آن ها را نیز در برمی گرفت. Jouin و Manku با اندیشه پروژهای سرشار از زیبایی و شگفتی، دست به خلق فضاهایی زدند که جلوه گر هنر و وقت شناسی آن دو بود.این دو هنرمند با طرحی مدرن و به کارگیری نهایت ذوق و قریحه خود، هتل را صاحب رستوران و کافی شاپی باورنکردنی کردند.به محض ورود به رستوران، اولین چیزی که توجه شما را جلب خواهد کرد؛ اشکال گنبدی شکل استیل و درخشنده ای هستند که در کف آن قرار دارند و نور هزاران لوستر آویزان شده از سقف (تنها موارد باقیمانده از طرح قبلی) را منعکس می کنند.

این اشکال غیرمعمول گنبدی شکل، نقش تکیه گاه یا صفحه نمایشی از صندلی ها و وسایل اطراف را بر عهده دارند. این گنبدهای خوش طرح، گیرا و سنتی، نتیجه استعداد Meilleur Quvrier و Atelier Pierreo هستند.اگر به دنبال خلوتی عمیق با خود هستید؛ به سمت میزهای چوبی تک نفره و دنجی بروید که برای شما در نظر گرفته شده است. بد نیست بدانید که در این مکان ها از خدمات ویژه ای سود خواهید برد. قسمت های بیرونی این آلاچیق های تراشیده شده از چوب بلوط، ظاهری شبیه به قایق دارند.و اما آلاچیق های چند نفره ای نیز طراحی شده اند که می توانید در مبلمان چوبی و روکش شده با چرم آن استراحت کنید. سطح داخلی سقف آلاچیق ها همانند سبزیجات، گچبری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *