خانه » آموزش » لامپ های جدید لس‌آنجلس

لامپ های جدید لس‌آنجلس

لامپ های جدید لس‌آنجلس بعد از زمین‌لرزه هم سرویس‌دهی می‌کنند

لس‌آنجلس از طراحی یک نوع لامپ برای خیابان با تکنولوژی بالا خبر داد که بلایای طبیعی نیز خدمات‌رسانی آن را مختل نمی‌کند. این لامپ‌ها که Philips (فیلیپس) نام دارند؛ به لامپ‌های LED و فناوری وایرلس ۴G LTE مجهز شده‌اند که محصول فکر Ericsson (اریکسون) هستند.

مقامات شهری، مشتاق استفاده از صد عدد از این لامپ‌ها هستند که پاسخگوی نیاز شهروندان و مراکز تجاری در نواحی پرجمعیت خواهند بود.ایجاد فرصت شغلی، کاهش مالیات و بهبود محیط‌زیست، هدیه این ابرسازه هوشمند به لس‌آنجلسی‌ها خواهد بود. دکل‌های برق به این سیستم کارا مجهز شده که باعث می‌شود هزینه برق کاهش یابد و از میزان بار روی سوخت های فسیلی زمین کاسته شود.

اولین بار نیست که این تکنولوژی جدید در لس‌آنجلس ظهور می‌کند؛ اوایل سال جاری، لس‌آنجلس به عنوان اولین شهر آمریکا شمالی از شرکت CityTouch (سیتی تاچ) استفاده کرد؛ از یک نوع لامپ خیابان با سیستم ابری که در کنار کارایی، با محیط‌زیست نیز سازگار بود. طبق گزارش Ericsson پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۰، این ترافیک سلولی نه برابر حال حاضر شود. همه کسانی که پشت این پروژه هستند؛ امیدوارند که لس‌آنجلس به یک الگو برای دیگر شهرها تبدیل شود تا با ارتقای جدی، خود را به عنوان یک کلان‌شهر پررونق حفظ کنند.

 

 

گروه معماری ساویس

۱۳۹۶/۹/۳۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *